[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Kevin Idol*PL - kot brytyjskiKevin Idol*PL - kot brytyjski
Cześć Mamo i Tato:),
na wstępie chciałbym Was bardzo przeprosić, że tak długo się nie odzywałem do Was! To już ile?...chyba ponad 4 miesiące, odkąd opuściłem domowe pielesze.
Ale od początku. Pamiętacie, jak miałem mleko pod nosem? Te czasy już dawno minęły. Teraz jestem już prawie dorosły. Spoważniałem krótko mówiąc (ale tylko odrobinkę). Mieszkam sobie teraz na warszawskiej Białołęce. Ale mi tu dobrze:) Cisza, spokój, pełen relaks normalnie. Mam dosyć spore włości- parę pokoi, które codziennie mogę rutynowo obchodzić i sprawdzać każdy kąt, kuchnię, gdzie raczę jadać oraz łazienkę, gdzie...wiadomo!
To dziwne, ale przeprowadzając się do nowego mieszkania stałem się automatycznie właścicielem dwóch ludzi płci męskiej i żeńskiej (nikt tego ze mną wcześniej nie uzgadniał jednakowoż). Musi im bardzo odpowiadać moje towarzystwo bo mi dają do miski (chociaż sam sobie potrafię ze stołu ściągnąć- bez łaski) oraz sprzątają mój żwirek (tutaj przyznam, że moje możliwości są dosyć ograniczone!). Moi ludzie są bardzo przytulaśni- noszą mnie często na rękach, całują, mruczą mi do ucha i takie tam! Wydają też różne inne dźwięki! Zauważyłem też, że jak tylko wejdę sobie na stół albo blat w kuchni to dostają kataru- cały czas psikają w moim kierunku, czujecie to? Co ja tu czasem muszę przeżywać? A moja niezależność? A odwieczne prawo do chodzenia własnymi ścieżkami? A gdzie tam! Zero prywatności!
No dobra, nie ma co narzekać:) Ogólnie jest bardzo fajnie! Przesyłam Wam dwie moje fotki i obiecuję dosyłać nowe co jakiś czas.

P.S. Wiecie co to jest kastracja? Ostatnio obiło mi się to słówko o uszy! Moi ludzie czasem o tym mówią, szczególnie jak leżę sobie wygodnie na pleckach "kołami do góry". Będę wdzięczny za info w tej sprawie, bo nie wiem czy wiać, czy spać dalej!
Kevin ^._.^
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
RamzesRamzes Idol*PL  1 zdjęć
SheriffSheriff Idol*PL  5 zdjęć
NeorNeor Idol*PL  15 zdjęć
OceaniaOceania Idol*PL  5 zdjęć
OrchidosOrchidos Idol*PL  12 zdjęć
OsirysOsirys Idol*PL  10 zdjęć
OctaviusOctavius Idol*PL  2 zdjęć
OlimpiaOlimpia Idol*PL  13 zdjęć
KevinKevin Idol*PL  2 zdjęć
KeshaKesha Idol*PL  7 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 269 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
koty brytyjskiekoty brytyjskie koty brytyjskie
simple translation by Google
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)