[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Chester Idol*PL - kot brytyjskiChester Idol*PL - kot brytyjskiChester Idol*PL - kot brytyjskiChester Idol*PL - kot brytyjskiChester Idol*PL - kot brytyjskiChester Idol*PL - kot brytyjski
Witam.
Przepraszam, że po tak długim czasie wysyłam zdjęcia ,ale ciągle trudno było przysiąść. Chester, wołamy na niego Czesio jest wspaniałym kotkiem. Wszyscy jesteśmy zachwyceni i zafascynowani Naszym Kocurkiem, tym bardziej że jest to nasze nowe doświadczenie, zawsze mieliśmy tylko psy. Felek - Nasz pies początkowo nie chciał zaakceptować Czesia i trochę się martwiliśmy jak to będzie. Minął miesiąc i towarzystwo się zaprzyjaźniło i zintegrowało-jedzą razem, śpią czasami razem, bawią się razem- mam wrażenie że Nasz Feluś(13 lat) przy Czesiu odmłodniał, bo nabrał ogromnego wigoru. Podoba Nam się asystowanie Czesia we wszystkim co robimy, wszystko go interesuje. Po powrocie do domu, Czesio z Felkiem witają Nas , za chwilę razem nurkują w reklamówkach, szukając jakiś ciekawostek. Także Czesio dostarcza Nam wszystkim wiele radości, myślę że Felkowi też. Pozdrawiam gorąco i oto zdjęcia.
Pozdrawiam
Marta
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
JokerJoker Idol*PL  4 zdjęć
JollyJolly Idol*PL  15 zdjęć
HeavenHeaven Idol*PL  4 zdjęć
GladyGlady Idol*PL  15 zdjęć
Filemon i WelwetFilemon i Welwet Idol*PL  5 zdjęć
FionaFiona Idol*PL  10 zdjęć
EaglyEagly Idol*PL  12 zdjęć
EdenEden Idol*PL  9 zdjęć
ChesterChester Idol*PL  6 zdjęć
Coco Chanel i CatrineCoco Chanel i Catrine Idol*PL  20 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 54 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
koty brytyjskiekoty brytyjskie koty brytyjskie
simple translation by Google
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)