[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Coco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjskiCoco Chanel i Catrine Idol*PL - kot brytyjski
Pani Agnieszko,
Z okazji Światowego Dnia Kota, przesyłam kilka zdjęć Coco Chanel i Catrine, które niecały rok temu pojechały od Pani do Olsztyna i teraz są częścią naszej rodzinki. Teraz nie są już maluszkami, urosły bardzo i są PRZEŚLICZNE oraz kochane.
Coco Chanel, po domowemu - Coculek, jeśli Pani pamięta, to była mała ciekawska wiercipiętka. Kto by pomyślał, że teraz jest po prostu wzorem grzeczności i mądrości kociej. Ma poza tym całe mnóstwo cech społecznych, bo zawsze biegnie 'ratować' pozostałe nasze kotki. Uwielbiam ją taką jaka jest, a jest bardzo piękna. Z tego wszystkiego przestałam tęsknić za czarną kotką, bo futerko Coco jest ciemnobrązowe i aksamitne. Mimo, że brytyjczyk, uwielbia się do mnie przytulać. Rzecz jasna, śpimy razem. To moja księżniczka.
Catrine, po domowemu Kasia, Kasieńka. Jak mogłabym jej nie wziąć, ...to była najlepsza decyzja. Miały siebie, nie tęskniły, a ja jak na nią patrzę, to nie wyobrażam sobie, że jej mogłoby nie być.
Kasia dziś jest łakomczuchem okropnym, trzeba pilnować jej linii. Jest modelką kocią bo lubi pozować do zdjęć. Pieszczoty lubi wtedy kiedy ona chce, no ale kiedy zasypia, to można z nią zrobić wszystko. Wtedy można ją głaskać do woli i wycałować to super mięciutkie futerko.
Coco jest podobna do Linii a Kasia to skóra zdarta z tatusia Hima. Czasem mówimy też na nią Himcia lub Hipcia J
Śpimy oczywiście razem.
W naszym domu jest 5 kotek i one wszystkie żyją ze sobą bardzo zgodnie, kochają się. Od początku nie było żadnych kocich kłótni.
Mogłabym o nich opowiadać cały dzień, ale ... ja mam do nich bardzo emocjonalny stosunek J Wysyłam zdjęcia Kasi i Coculka takimi jak są dzisiaj i pozostałe nasze kotki, aby widziała Pani całą rodzinkę koteczek.
I cóż, bardzo dziękuję, że zgodziła się Pani oddać do naszego domu 2 kotki ze swojej wspaniałej hodowli. Zaglądamy często na stronę i podglądamy nowe kotki. Naprawdę wszystkie bardzo udane i piękne.
Serdecznie pozdrawiam
Katarzyna Gargas
Olsztyn
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
JokerJoker Idol*PL  4 zdjęć
JollyJolly Idol*PL  15 zdjęć
HeavenHeaven Idol*PL  4 zdjęć
GladyGlady Idol*PL  15 zdjęć
Filemon i WelwetFilemon i Welwet Idol*PL  5 zdjęć
FionaFiona Idol*PL  10 zdjęć
EaglyEagly Idol*PL  12 zdjęć
EdenEden Idol*PL  9 zdjęć
ChesterChester Idol*PL  6 zdjęć
Coco Chanel i CatrineCoco Chanel i Catrine Idol*PL  20 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 36 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
koty brytyjskiekoty brytyjskie koty brytyjskie
simple translation by Google
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)