[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Bonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjskiBonifacy i Yazz Idol*PL - kot brytyjski
Witam,
w końcu przesyłam zdjęcia kociaków((: Bonifacy chyba już zadomowił się w nowym domku, a z Yazzem stali się dobrymi kumplami(; Szaleją razem i ganiają się po całym domu. Yazz jest niestety czasami silniejszy od Bonifacego i mały strasznie głośno wtedy daje znak(; Ale sam jest prowodyrem, bo zaczepia Yazza (; Yazz jak nie widzi Bonifacego to chodzi i szuka go dosyć głośno przy tym mrucząc. Śpią jednak oddzielnie, Yazz ucieka na swój parapet, a Bonifacy śpi w łóżku. Jednak jak tylko jedno się budzi to drugie też od razy staje na równe nogi (; Jeśli chodzi o ten incydent co dzwonił wtedy Marek to już się to nie powtórzyło, i może faktycznie Yazz chciał nam pokazać, że jest zazdrosny, że jakiś "młody" zabiera jego miejsce. Ale teraz mam nadzieje, że już się to nie powtórzy. Staramy się poświęcać mu więcej czasu. Yazz jest strasznym pieszczochem i jak rano przyjdzie do łóżka powitać się, to można go głaskać i głaskać. Bonifacy trochę jest inny pod tym względem, ale może przyjdzie mu to z czasem. Kończąc już muszę przyznać, że kupno drugiego kota to był naprawdę bardzo dobry wybór, i dziękujemy za takie dwa fantastyczne kociaki.
Pozdrawiam
Ania
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
BiancaBianca Idol*PL  3 zdjęć
Bonifacy i YazzBonifacy i Yazz Idol*PL  25 zdjęć
ZibaZiba Idol*PL  3 zdjęć
ZuriZuri Idol*PL  13 zdjęć
YashinYashin Idol*PL  9 zdjęć
YasmineYasmine Idol*PL  9 zdjęć
YassimYassim Idol*PL  6 zdjęć
YazzYazz Idol*PL  18 zdjęć
Yarla i AliahYarla i Aliah Idol*PL  10 zdjęć
XanderXander Idol*PL  9 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 95 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
koty brytyjskiekoty brytyjskie koty brytyjskie
simple translation by Google
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)