[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Walter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjskiWalter Idol*PL - kot brytyjski
Witam Pani Agnieszko!

Udało mi się zrobić parę zdjęć Walterowi, co nie było łatwe bo on nigdy nie ma czasu i ciągle gdzieś biega:) Szaleje z kotami ale one nie mogą z nim wytrzymać, gdyż on je strasznie męczy, gryzie, przydusza i gania:) Ma już swoje przyzwyczajenia, np: codziennie rano musi dostać saszetkę miękkiego jedzenia bo inaczej krzyczy straszliwie:) bardzo lubi spędzać czas na balkonie i podziwiać wszystko dookoła. Śmiejemy się z niego, gdyż nie potrafi lub po prostu mu się nie chce, wskakiwać na wyższe obiekty od łóżka, np; na parapet. Może to u tej rasy normalne i nie skaczą jak koty dachowe??
Bardzo szybko nauczył się korzystać z krytej kuwety ( tak kopie w piasku, że był on w całym pokoju i nie było innego wyjścia), ma tylko maleńki problem z wyjściem przez drzwiczki ale to mu jednak nie przeszkadza:)
Uwielbia się bawić i przymilać ale tylko wtedy kiedy on ma na to ochotę. Jest naprawdę wyjątkowy i zawsze ma dobry humor:)
Pozdrawiam i wysyłam zdjęcia
Karolina
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
XaviXavi Idol*PL  5 zdjęć
XolaniXolani Idol*PL  2 zdjęć
WalterWalter Idol*PL  24 zdjęć
WelwetWelwet Idol*PL  9 zdjęć
WinterWinter Idol*PL  12 zdjęć
WitchWitch Idol*PL  5 zdjęć
VariaVaria Idol*PL  6 zdjęć
VivienneVivienne Idol*PL  16 zdjęć
VeroVero Idol*PL  7 zdjęć
VivaldiVivaldi Idol*PL  8 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 126 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
koty brytyjskiekoty brytyjskie koty brytyjskie
simple translation by Google
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)