[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Ugamda Idol*PL - kot brytyjskiUgamda Idol*PL - kot brytyjskiUgamda Idol*PL - kot brytyjskiUgamda Idol*PL - kot brytyjskiUgamda Idol*PL - kot brytyjski
Witam serdecznie,
przesyłam spóźnione i trochę już nie aktualne zdjęcia Umy (UGAMDY*Idol). Według naszej subiektywnej oceny, jest to wyjątkowo inteligentny kot. Rozumie polecenia "daj buzi" , "Uma gdzie jesteś" (nie zawsze- czasem siedzi w szafie albo za szafką tak długo , że potrafi napędzić stracha) czy "choć na kolację" oraz wiele innych:). Jest bardzo komunikatywna i lubi słuchać z zaciekawieniem tego, co się do niej mówi. Wieczorem pokazuje swój czarny charakterek- atakuje intuza w lustrze szafy, czai się na maselniczkę, zrzuca muszelki w łazience albo drapie prześcieradła i czeka na reakcję wpatrując sie głęboko w oczy... Wybredna do przesady, wielokrotnie doprowadzała już całą rodzinę do białej gorączki a gotowanie i zakupy "dla kota" to prawdziwy rytuał. Wierna jak psiak ujęła nas wszystkich, kokietka w każdym calu.
Pozdrawiamy,
Ola z Mamą, siostrą, mężem i dziećmi.
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
VegaVega Idol*PL  9 zdjęć
UfokUfok Idol*PL  3 zdjęć
UgamdaUgamda Idol*PL  5 zdjęć
UlaysaUlaysa Idol*PL  16 zdjęć
UmaUma Idol*PL  4 zdjęć
UshiraUshira Idol*PL  8 zdjęć
SurferSurfer Idol*PL  5 zdjęć
SzantaSzanta Idol*PL  2 zdjęć
SzeraSzera Idol*PL  16 zdjęć
Sauron i SilverSauron i Silver Idol*PL  8 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 24 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
koty brytyjskiekoty brytyjskie koty brytyjskie
simple translation by Google
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)