[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Hunter Idol*PL - kot brytyjskiHunter Idol*PL - kot brytyjskiHunter Idol*PL - kot brytyjskiHunter Idol*PL - kot brytyjskiHunter Idol*PL - kot brytyjski
1) Z początku byłem straszną przylepką, zaglądałem mojej panci w oczka i chciałem wciąż się z nią całować, jak jakiś Casanova. :))) Po zaledwie dwóch dniach dostałem nagłego przypływu energii - zacząłem brykać to tu, to tam z ogonem zjeżonym i wygiętym w pałąk, głośno gruchając! Pańcia widząc to pierwszy raz mało z krzesła ze śmiechu nie spadła ;) Najbardziej lubię czaić się na zabawki i włazić w przeróżne dziury - przy czym zlew w kuchni i w łazience są hitem numer jeden.;)
2) Apetyt mi dopisuje, codziennie zjadam ok 50gram karmy "okraszonej" saszetką Animondy Rafine Soupe Kitten, którą pochłaniam, jak bym od tygodnia nic w pyszczku nie miał, czasem skubnę troszkę przemrożonej piesi z indyka, chłepnę troszkę mleczka dla kotów, ale serka białego to ja jeść póki co nie chcę :(
3)Do krytej kuwetki trafiłem bezbłędnie, ku ogormnej uciesze i zachwycie mojej pańci. A grzebię w tym żwirku zapamiętale, jak mała koparka, aż powstanie wieeelka góra :)))
4) Zasypiam wytulony w swoją pańcię, która już nie potrzebuje używać peelingu do twarzy, gdyż o jej dokładne wypucowanie dbam osobiście ;) Mruczę przy tym jak spory diesel. ;) A jak się już troszkę prześpię na łóżku, to idę do szafy, z której wyłażę dopiero o 8.00, żeby wycałować i wymiziać moją chrapiącą właścicielkę i przypomnieć jej o uzupełnieniu miseczki.
5) Ostatnio często przychodzą goście, żeby mnie podziwiać, mam więc dużo nowych cioć i wujków, których wcale się nie boję i z którymi świetnie się bawię. Raz odwiedził mnie też piesek- oj, zjeżyłem się na jego widok, dość znacznie zwiększając swoje wymiary, i osyczałem intruza, żeby wiedział, czyja to chałupa i kto w niej rządzi. A potem wycofałem się na strategiczny punkt obserwacyjny- pod choinką. Stamtąd do uszu zgromadzonych dochodziły odgłosy gardłowego burczenia, które brzmiało tak donośnie, jak bym już ważył te 6 kilo :D
Podsumowując- w nowym domku czuję się świetnie!
Natalia i Pulpet
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
JoshiJoshi Idol*PL  26 zdjęć
JamajkaJamajka Idol*PL  10 zdjęć
Jazir i JarodJazir i Jarod Idol*PL  9 zdjęć
Juna JaziraJuna Jazira Idol*PL  18 zdjęć
J.BroszkaJ.Broszka Idol*PL  6 zdjęć
IbbieIbbie Idol*PL  13 zdjęć
HadiaHadia Idol*PL  10 zdjęć
HeraHera Idol*PL  6 zdjęć
HunterHunter Idol*PL  5 zdjęć
GreyGrey Idol*PL  3 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 49 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
koty brytyjskiekoty brytyjskie koty brytyjskie
simple translation by Google
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)