[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Ibbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjskiIbbie Idol*PL - kot brytyjski
Pani Agnieszko,
byłam dzisiaj na wystawie. Obejrzałam wszystkie przywiezione brytyjczyki. Myślę, że Ibbie jest wyjątkowo, wyjątkowo ładna. Nie było wprawdzie kotki w jej wieku, ale oglądałam 7-miesięczną i była niewiele większa od mojej. A jeśli chodzi o pyszczek...nie widziałam ani jednej ładniejszej, nawet wśród dorosłych, a starałam się podejść do wszystkiego obiektywnie. Doszłam do wniosku, że Ibbie ma duże pucki, jak na kotkę i jest bardzo krępa. W wakacje startujemy z pierwszą wystawą i wtedy wszystko się rozstrzygnie, ale to co widziałam, utwierdziło mnie w przekonaniu, że mała jest naprawdę śliczna i dobrze się rozwija.
Z pozdrowieniami
Anna
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
JoshiJoshi Idol*PL  26 zdjęć
JamajkaJamajka Idol*PL  10 zdjęć
Jazir i JarodJazir i Jarod Idol*PL  9 zdjęć
Juna JaziraJuna Jazira Idol*PL  18 zdjęć
J.BroszkaJ.Broszka Idol*PL  6 zdjęć
IbbieIbbie Idol*PL  13 zdjęć
HadiaHadia Idol*PL  10 zdjęć
HeraHera Idol*PL  6 zdjęć
HunterHunter Idol*PL  5 zdjęć
GreyGrey Idol*PL  3 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 17 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
koty brytyjskiekoty brytyjskie koty brytyjskie
simple translation by Google
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)