[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Etony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjskiEtony Idol*PL - kot brytyjski
Pani Agnieszko,
przesyłam zdjęcia Lucka czyli Etony'ego, który jest absolutnie cudnym kotem. Świetnie rośnie, jest strasznie łagodny i pogodny i nie mamy z nim najmniejszych kłopotów. Je royal canin na zmianę z małymi pasztecikami puriny, które są zdecydowanie jego ulubionym jedzonkiem, ma ulubione zabawki - kolorową kocią zośkę i małą piłeczkę, które aportuje i kładzie nam po każdym przybiegnięciu na kolanach i ćwierkającą futrzaną mysz, która już co prawda nie ćwierka ale jest straszliwie tarmoszona. Może zresztą dlatego nie ćwierka... :) Jest strasznie kontaktowy, więc jest zawsze tam gdzie my jesteśmy - na kanapie kiedy tam siedzimy, na balkonie kiedy tam wychodzimy, na wannie kiedy się kąpiemy, na Zuzi kołdrze kiedy wieczorem czytamy jej bajki. Nie sądziłam, że koty są choć w połowie tak towarzyskie, co jest szalenie miłe :)
Hania
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
Goran i LeonGoran i Leon Idol*PL  18 zdjęć
FinarFinar Idol*PL  3 zdjęć
FlaviaFlavia Idol*PL  1 zdjęć
FrodoFrodo Idol*PL  11 zdjęć
EciaEcia Idol*PL  11 zdjęć
EsarinEsarin Idol*PL  6 zdjęć
EtonyEtony Idol*PL  18 zdjęć
DeilaDeila Idol*PL  2 zdjęć
CornCorn Idol*PL  1 zdjęć
CymesCymes Idol*PL  5 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 162 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)