[+] [-] Na skróty:
 
koty brytyjskieS koty brytyjskie

Hodowla Kotów Brytyjskich

koty brytyjskie
Frodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjskiFrodo Idol*PL - kot brytyjski
NIE LUBIĘ KOTÓW !!!
Nigdy nie lubiłem kotów, zawsze wolałem psy. Na Froda zgodziłem się tylko dlatego, że nie trzeba go będzie wyprowadzać. Jest niesamowitym indywidualistą. Nie lubi siedzieć na rękach ani na kolanach, ale za to jak uwali się na "klatę" (oczywiście tylko u mnie) to jest najmilszym stworkiem na świecie. Jak zacznie niesamowicie mruczeć (pod warunkiem że nie jadł wcześniej bo mu jedzie ;-) ). Jego sposób chodzenia (taki mały niebieski tygrys), mimika (jego minki są świetne), to jak miauczy (właściwie to rozmawia ze mną). Kochany leniwiec, nie lubi się ruszać, ale już jak zacznie skakać to można godzinami się przyglądać i bawić się nie gorzej od niego. Nadal nie lubię kotów, ale tego nie oddałbym za żadne skarby świata (to o czymś świadczy ;-).
Pozdrawiam
Adam
Koty brytyjskie w nowych domach:709 zdjęć
Goran i LeonGoran i Leon Idol*PL  18 zdjęć
FinarFinar Idol*PL  3 zdjęć
FlaviaFlavia Idol*PL  1 zdjęć
FrodoFrodo Idol*PL  11 zdjęć
EciaEcia Idol*PL  11 zdjęć
EsarinEsarin Idol*PL  6 zdjęć
EtonyEtony Idol*PL  18 zdjęć
DeilaDeila Idol*PL  2 zdjęć
CornCorn Idol*PL  1 zdjęć
CymesCymes Idol*PL  5 zdjęć
123456789
koty brytyjskie
Jesteś naszym gościem, dziś odwiedziło nas 168 osób.
Kontakt: hodowla@kotybrytyjskie.pl , tel kom (+48) 790 28 28 68 , 518 844 045
UWAGA! Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania grafik i zdjęć znajdujących się na stronie www.kotybrytyjskie.pl bez zgody właściciela strony. Osoby wykorzystujące grafikę bez zgody właściciela strony będą ścigane prawem na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631)
Dopuszcza sie wykorzystanie zdjęć z działu "Galeria" tylko pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciem:
<a href="http://kotybrytyjskie.pl">fot. kotybrytyjskie.pl</a>
2004© kotybrytyjskie.pl - 4web
Hodowla Kotów Brytyjskich IDOL*PL
World  Cat  Federation Polski Związek Felinologiczny Nasza hodowla kotów brytyjskich zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym (PZF) w Warszawie pod patronatem World Cat Federation (WCF)